Slevy

Autosedačky

Autosedačky patří k povinné výbavě automobilu. Pokud své dítě vezete autem je dětská autosedačka nezbytná pokud Vaše dítě ještě nedosáhlo váhy 36 kg a výšky 150 cm. Pro bezpeční Vašeho dítěte jsme připravili nabídku autosedaček od předních kvalitních výrobců, které splňují ty nejpřísnější normy a testyAutosedačky se dělí dle váhových kategorií...

Autosedačky patří k povinné výbavě automobilu. Pokud své dítě vezete autem je dětská autosedačka nezbytná pokud Vaše dítě ještě nedosáhlo váhy 36 kg a výšky 150 cm. Pro bezpeční Vašeho dítěte jsme připravili nabídku autosedaček od předních kvalitních výrobců, které splňují ty nejpřísnější normy a testyAutosedačky se dělí dle váhových kategorií. Pro menší děti od narození se používají takzvaná vajíčka - sedačky od 0 do 13 kg. Pro vetší děti doporučujeme z ekonomických důvodů vybírat sedačku z kategorie 9 až 36 kg - jedná se o univerzální váhové sedačky a ideální dlouhodobé řešení. Pro starší a větší děti se používají podsedáky.

IsoFIX

Jedná se o systém uchycení autosedačky přímo na konstrukci automobilu. Pokud je Váš automobil vybaven systémem pro IsoFix, doporučujeme zvolit autosedačku s možností uchycení na IsoFix systém. Jedná se o dražší variantu, ale všechny testy ukazují, že IsoFix je nejbezpečnější řešení uchycení autosedačky a je také vyloučená možnost špatné instalace. 

Pokud Váš automobil nedisponuje IsoFix systéme je možné dokoupit základnu pro IsoFix, která se zajistí bezpečnostním pásem k sedadlu.

Poslední možností je uchycení autosedačky klasicky 3-bodovým bezpečnostním pásem, který je součástí každého automobilu.

Zobrazit

Autosedačky Počet produktů: 214

Podkategorie

 • 0 až 13 kg

  Skupina 0 – 13 kg od narození do cca 1 roku.

  Novorozenci a kojenci do 13 kilogramů se umisťují do tzv. autosedačky vajíčko (skořepina, kolébka, kolíbka), které se vždy umisťují proti směru jízdy, na místo spolujezdce. Pokud je toto místo vybaveno airbagem, ten musí být vypnut, případně je nutné vajíčko umístit na sedačku zadní. V případě, že hlavička dítěte dosahuje nebo dokonce přesahuje vršek skořepiny nebo dítě váží více než deklarovaných 13 kilogramů, pak se budete se muset poohlédnout po nové sedačce. Například 0 až 18 kg. Sedačky z nižších řad, např. 0 – 9 kg se příliš nedoporučují vzhledem k jejich krátké době použitelnosti – děti z těchto sedaček rychle odrostou. 

 • 0 až 18 kg

  Autosedačky z hmotnostní skupiny 0+ I již vypadají jako sedačky, nikoliv jako skořepiny. To je dáno především tím, že jsou kromě nově narozených dětí určeny také pro starší miminka.

 • 9 až 18 kg

  Dětské autosedačky od 9 do18 kg nebo-li od 9 měsíců do 4 let dítěte. Tyto autosedačky se vyznačují především svou snadnou montáží a pevnou bytelnou konstrukcí.

 • 9 až 25 kg

  Univerzální dětské autosedačky pro dítě od 9 do 25 kg nebo-li od 9 měsíců do 7 let dítěte. Tyto autosedačky se vyznačují především snadnou montáží, pevnou bytelnou konstrukcí a možností polohování.

 • 9 až 36 kg

  Univerzální dětské autosedačky pro dítě od 9 do 36 kg nebo-li od 9 měsíců do 12 let dítěte. Tyto autosedačky se vyznačují především svou snadnou montáží a pevnou bytelnou konstrukcí.

 • 15 až 36 kg

  Dětské autosedačky a podsedáky pro dítě od 15-36 kg nebo-li od 3 do 12 let dítěte. Tyto autosedačky se vyznačují především snadnou montáží a pevnou bytelnou konstrukcí.

  Věk 12 let je podle silničního zákona vrchní věkovou hranicí, podle které musí dítě sedět v autosedačce, přesněji pokud dítě nedosáhne věku 12 let a výšky 150 cm

 • Podsedáky

  Kvalitní a praktická autosedačka určená pro váhovou kategorii 15 až 36 kg je ideálním řešením pro větší děti. 

 • Nákrčníky

  Nákrčník do autosedačky zpříjemní malému cestovateli sezení v autosedačce. Můžete si vybrat nákrčník do autosedačky pro nejmenší, nebo větší děti a to v krásných zvířecích provedeních a jasných barvách, které se budou líbit každému dítěti. Děti v autě často usínají a s nákrčníkem do autosedačky se jim bude spát mnohem pohodlněji.

 • Doplňky k autosedačkám
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 214 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 214 položek