Registrovaní zákaznici

300,- Kč dárek pro nové i stávající zákazníky!

Registrovaní zákaznici v internetovém obchodě BabyDům.cz mají spousty výhod. Pro nové zákazníky jsme připravili dárek 300,- Kč za registraci. Slevu lze uplatnit kdykoliv, nejen na první nákup, ale i opakovaně na další nákupy pro všechny značkové kombinované kočárky Camarelo a Coletto. Po přihlášení do Vašeho zákaznického účtu se Vám automaticky zobrazí jiné ceny, včetně všech slev a bonusů.


Jak se zaregistrovat?

Na horní zelené lište vpravo vidíte tlačítko "Přihlásit se". Pokud jste u náš ještě nenakupovali, zadejte svojí e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko "Nový zákazník". Vyplňte své osobní údaje, doručovací adresu a telefon. Po kliknutí na tlačítko "Registrovat" je zákaznický účet vytvořen a nyní můžete využívat všech slev a výhod registrovaných zákazníků.

Pro opětovné přihlášení a další nákup se přihlásíte zadáním svého e-mailu a zvoleného hesla. V případě zapomenutí hesla si jej můžete nechat zaslat na e-mail uvedený při registraci.


Zákaznický účet

Po přihlášení do zákaznického účtu máte možnost editovat své údaje a měnit doručovací adresy.

Dále uvidíte kompletní přehled svých objednávek a také v jaké fázi se nacházejí. Pokud nebylo zboží ještě expedováno, můžete provádět změny v objednaném zboží nebo přidat poznámku.

Snadno si vytisknete fakturu, která zde bude uložena pro případ ztráty originálu.

Naleznete zde slevové kupóny pro další nákupy.

Novinkou je nákupní seznam. Na nákupní seznam si můžete průběžně ukládat oblíbené zboží, které si objednáte později nebo opakovaně.

Veškerá komunikace obchodu a osobní údaje zákazníků jsou šifrovány bezpečnou technologii SSL.