Slevy

Kočárky

100% bezpečný nákup dětských kočárků. Nabízíme pouze kvalitní a ověřené kočárky, které splňují nejpřísnější normy a pocházejí od oficiálních distributorů pro Českou republiku. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců a záruční i pozáruční servis. Vyberte si z naší široké nabídky dětských kočárků dle typu použití. Kombinované kočárky, sportovní kočárky,...

100% bezpečný nákup dětských kočárků. Nabízíme pouze kvalitní a ověřené kočárky, které splňují nejpřísnější normy a pocházejí od oficiálních distributorů pro Českou republiku. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců a záruční i pozáruční servis. Vyberte si z naší široké nabídky dětských kočárků dle typu použití. Kombinované kočárky, sportovní kočárky, golfové hole a kočárky pro dvojčata.

Dále nabízíme široký sortiment doplňků ke kočárků - pláštěnky, slunečníky, rukávníky, matrace, moskytiéry, tašky a další zboží v sekci Doplňky ke kočárkům.

Kombinované kočárky

V této kombinaci máte hloubkový kočárek, sportovní kočárek a také možnost nasadit na konstrukci autosedačku.

Sportovní kočárky

Sportovní kočárky nejsou určeny pro děti od narození, ale od 6 měsíců do 3 let. Výběr správného sportovního kočárku záleží na Vaších aktivitách.

Golfové hole

Skladné kočárky ideální do městského provozu, MHD, pro časté cestování autem nebo také na dovolenou. Lehké kočárky, které se při složení zmenší nejen na délku, ale také šířku.

Pro dvojčata

Lehké, skladné a nastavitelné kočárky pro dvojčata nebo trojčata. Můžete také použít pro blízce narozené sourozence.

Zobrazit

Kočárky Počet produktů: 310

Podkategorie

 • Kombinované

  V této kombinaci máte hloubkový kočárek a sportovní kočárek. Hloubkovou vaničku využijete v prvních měsících a sportovní korbičku dále oceníte později při procházkách a především na výletech. Jedná se o chytrou a finančně výhodnou volbu kočárku. Proč kupovat zvlášť hluboký a sportovní kočárek? Další výhodou je skladnost, především v bytech. Kombinace nabízí možnost nasadit na konstrukci pomoci adaptéru autosedačkuTuto možnost velmi oceníte, pokud jste hodně na cestách a nechcete pokaždé miminko při vystupování a nastupování do auta přemisťovat do hluboké vaničky, potažmo budit.

  Použití od narození do cca 3 let.

 • Sportovní

  Sportovní kočárky nejsou určeny pro děti od narození, ale od 6 měsíců do 3 let. Výběr správného sportovního kočárku záleží na Vaších aktivitách. Díky své lehké konstrukci se hodí také do města, na nákupy nebo na dětské hřiště. Se sportovním kočárkem není problém zvládnout jakýkoliv výlet a díky důmyslnému mechanizmu lze kočárek snadno složit do kufru Vašeho vozu. Hlavní roli u sportovního kočárku hraje funkčnost a praktičnost. Výrobci kočárků nezapomněli také na komfort a pohodlí Vašeho dítěte. V neposlední řadě Vám nabídneme moderní vzhled a široký výběr barevných kombinací.

 • Golfové hole

  Skladné kočárky ideální do městského provozu, MHD, pro časté cestování autem nebo také na dovolenou. Lehké kočárky, které se při složení zmenší nejen na délku, ale také šířku. Golfové kočárky (hole) jsou určené pro větší děti přibližně od 6 měsíců. Tento typ kočárku se používá jako druhý kočárek pro příležitostné vycházky nebo také kočárek na cestování.

 • Pro dvojčata

  Lehké, skladné a nastavitelné kočárky pro dvojčata nebo trojčata. Můžete také použít pro blízce narozené sourozence. Doporučujeme před nákupem si pečlivě změřit šířku dveří, jelikož se jedná o kočárky široké.

 • Autosedačky na kočárek

  Autosedačky, které se dají pomoci adaptérů uchytit na konstrukci kočárku. 

 • Doplňky ke kočárkům

  Adaptéry k snadnému připevnění autosedaček na konstrukci kočárku Camarelo. Autosedačky Camarelo Carlo, Maxi Cosi, Cybex

  Kola máme skladem ke všem typům kočárků Camarelo. Pokud nenajdete v nabídce ty, o které máte zájem, napište nám

 • AKCE

  Kočárky v akci mrkněte se ušetříte! Levné kočárky v akci.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 310 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 310 položek